TURNAJ BODINÁ 2018

Dňa 1.júla 2018 sa v Bodinej uskutoční futbalový turnaj
Zúčastnia sa tímy: 
TJ HOREC Bodiná
Praznov, Pružina, Šebešťanová, Sverepec, Súľov, Podvažie, Prejta, Fanclub Púchov, Jasenica, Orlové, D.Mariková,…. – odmietli pozvanie
TJ Partizán Vrchteplá
TJ Mier Tŕstie
Moderátor:
Milan Yetti Kováčik
Rozhodcovia:
PROGRAM:
10:00 – rozlosovanie
10:30 – 1.zápas
12:00 – 2.zápas
13:30 – Starí páni, súťaže
15:00 – o 3.miesto
17:00 – finále
V prestávkach: pokutové kopy (11m), súťaže zručnosti, súťaž v pití piva, súťaže pre deti
* TOMBOLA *
Pripravený bude guláš, klobásy, kukurica, pivo a kofola

VÝSLEDKY

 

Bodiná – Vrchteplá 3:2 (2:1)

Prvú šancu mal domáci Uhlárik, o chvíľu rovnako vedľa brány strieľal aj hosťujúci Marek Kuriš. Potom sa nepresadil Valašík, ale na druhej strane T. Kopáč zakrútil loptu priamo z rohu do siete – 1:0. Marek Kuriš nevyrovnal, ale po rýchlej akcii sa to podarilo Tamášimu – 1:1. Krabáč o chvíľu dostal Bodinú opäť do vedenia, ktoré mohol do prestávky zvýšiť, no dobré príležitosti zahodil. V závere polčasu prišli šance domáceho Krabáča. Ten najskôr po centri zvýšil na 2:1, aby dve ďalšie zahodil. Vrchteplá začala po prestávke lepšie, Kuriš, nedal, ale Tamáši bol úspešný – 2:2. V úplnom závere po Kopáčovej prihrávke potešil domácich fanúšikov víťazným gólom Zaťko – 3:2.

Góly: T. Kopáč, Krabáč, Zaťko – Tamáši 2.

Vrchteplá – Trstie 1:1 (1:0), p. k. 1:4

Marek Kuriš pretrhol v úvode streleckú smolu z predchádzajúceho duelu a otvoril skóre. Trsťania boli nebezpeční z brejkov, no do prestávky sa im skórovať nepodarilo. V zaujímavom dueli šli do vedenia domáci po Kurišovej krížnej strele – 1:0. Trstie sa snažili ohroziť gólmana súpera najmä po kontrách, no Hričove šance ostali nevyužité. Vrchteplania doplatili na zahodené šance po strelách Valašíka a dvoch príležitostiach Kuriša, ktorý po prestávke trafil brvno. Nasledoval trest v podobe vyrovnávajúceho góly Valienta – 1:1. O výhre Vrchteplej mohol rozhodnúť smoliar Kuriš, no Kováča ani raz neprekonal a v penaltovom rozstrele sa z výhry tešilo Trstie 1:4.

Góly: Marek Kuriš – Valient.

Bodiná – Trstie 1:4 (0:2)

V rozhodujúcom zápase o prvú priečku mali lepší začiatok domáci, no strely Uhlárika a I. Tomanu v sieti neskončili. Trstie sa ujalo vedenia gólom Gabriša a o niekoľko minút po kombinačnej akcii poslal Dánek loptu do prázdnej brány – 0:2. Po prestávke sa domácim podarilo znížiť po hlavičke Istenáka, ale to bolo všetko. Petrík dorazil zblízka loptu odvrátenú z prázdnej brány do siete a Gabriš štvrtým gólom zaistil Trstiu víťazný pohár.

Góly: Istenák – Gabriš 2, Dánek, Petrík.

1. Trstie 2 1 1 0 5:2 5

2. Bodiná 2 1 0 1 4:6 3

3. Vrchteplá 2 0 1 1 3:4 1

Najlepší strelec: Štefan Tamáši (Vrchteplá) – 2 góly až po rozstrele s Gabrišom (Trstie).

Najlepší brankár: Peter Milo (Bodiná).

Rozhodovali Brundza, Lamžo a Galbavý.

Starí páni

Bodiná – Trstie 5:3 (4:2)

V zápase bohatom na góly hostia ťahali od začiatku za kratší koniec. Bodiná viedla gólom Ščotku, na ktorý odpovedal Pružinec. Trstie kontrovalo aj po inkasovanom góle od Mila Belákom na 2:2, ale do prestávky Urík a Ščotka zvýšili na 4:2. Po prestávke sa strelci upokojili, Martečík zvýšil na 5:2 a Belák v závere iba zmiernil prehru na 5:3..

Góly: Ščotka 2, Milo, Urík, Martečík – Belák 2, Pružinec.

Spestrením turnaja bola súťaž v kopaní jedenástok, ktorej sa zúčastnilo viac ako päťdesiat strelcov. Víťazom sa stal Tomáš Hričo. Súťaž v pití piva na čas vyhral Milan Novák a najväčším silákom, ktorý udržal najdlhšie kartón minerálky, bol Peter Prašnický. Naprázdno neodišli ani deti, ktoré dostali v súťažiach medaily a sladkosti.

Total Page Visits: 267 - Today Page Visits: 1